DYREKCJA

DYREKTOR SZKOŁY – Elżbieta Palicka

WICEDYREKTOR SZKOŁY – Joanna Walkowiak

WICEDYREKTOR SZKOŁY – Paulina Maszkowska

KIEROWNIK KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO – Beata Bartoszewska

Kadra dydaktyczna w roku szkolnym 2020/2021

Beata Bartoszewska – przedmioty zawodowe
Iwona Brejwo – nauczyciel bibliotekarz
Paweł Chudzik – historia
Konrad Ćwirko – wychowanie fizyczne
Danuta Dembińska – przedmioty zawodowe
Przemysław Dygas – historia, wos
Katarzyna Dziobko – przedmioty zawodowe
o. Tomasz Gali – religia
Jolanta Gawrysiak – przedmioty zawodowe
Krzysztof Grygiel – przedmioty zawodowe
Elżbieta Guszpit – przedmioty zawodowe
Izabela Gutowska – przedmioty zawodowe, biologia, chemia
Zbigniew Hodyl – język niemiecki
Stanisława Jarosz – matematyka
Bożena Jarosz Jamrozik – język angielski
Rafał Jaszewski – hit, wdż
Marta Jurewicz – pedagog
Małgorzata Karolkowska – język polski
Magdalena Klofta – wychowanie fizyczne
Katarzyna Kołt – fizyka
Anna Kruszakin – psycholog
Dorota Kuszerska – przedmioty zawodowe
Barbara Lasota – Gabryś – matematyka
Anna MachnowskaPyrzyńska – wychowanie fizyczne
Anna Maciejewicz – matematyka
Paweł Marchwiński – przedmioty zawodowe
Paulina Maszkowska – język polski, wicedyrektor
Wioletta Olejniczak – język niemiecki
Krzysztof Osuch – przedmioty zawodowe
Elżbieta Palicka – przedmioty zawodowe
Karolina Pawlak – wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe
Małgorzata Petri – plastyka
Elwira Piotrowicz – język angielski
Stanisław Piś – geografia
Katarzyna Pocheć – biologia, chemia
Beata Przytuła – przedmioty zawodowe
Joanna Romanowicz – informatyka, podstawy poligrafii
Anna Rutkowska – język angielski
Sławomir Sajkowski – przedmioty zawodowe
Filip Sapór – wychowanie fizyczne
Arkadiusz Siwek – religia
Ewa Wróblewska – język niemiecki
Marcin Sobolewski – edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne
Katarzyna Stankowska – język polski
Marcin Szembek – matematyka
Małgorzata Szkolniak – przedmioty zawodowe
Lech Szmit – przedmioty zawodowe
Danuta Turkiewicz – przedmioty zawodowe
Natalia Urbanovych – język angielski
Joanna Walkowiak – podstawy przedsiębiorczości, geografia, wicedyrektor szkoły
Aleksandra Wielogórska – przedmioty zawodowe